placená inzerce
Déte nám vědět...

Třê sestrê a Slobodná Európa bôdó slavit 100 let punkové republikê. A takê eště negdo, s listkama od nás!

placená inzerce
fananek

Listopad 29, 2018 6:39 / Furtovnik

Od nás – Mámê to fčêlka teda fofr! Na forhontě je dalši vêhlášeni vyhercu sótěže o volňáskê. V tymto připadě de o pátečni společné konzert legendárnich Třech sester ze slovenskó kapeló Slobodná Európa.

Společná konzertni šňura ’100 let punkové republiky Radegast tour 2018′ začla symbolickê 28. řijna v Praze a skonči 1. prosênca v Českéch Budějicách. Má celkem 12 zastaveni po celé republice. To pátečni v Prostijově je na společnym turné předposledni.

Ale vás, keři ste sótěžêlê, asi mnohem vic zajimá, gdo pude v pátek do prostijovskyho Kaska zadara. Jenom si krátko zrekapitulujme, na co smê se ptalê. Řeč bêla o tem, že smê v rokô 2005, gdêž slavilê Třê sestrê dvacetinê, mlovilê s Fanánkem. Od teho se dala odvodit aji odpověď na našô otázkô, kolêk má kapela dneska let. Správně pochopitelně bêlo 33. Zadara na konzert pudó Lenka Neklova, Jaromir Matěj a Josef Porteš. Vyherce eště bôdemê kontaktovat mailem.

Ať ste vêhrálê nebo nevêhrálê, nezapomeňte se v pátek vêpravit do prostijovskyho Kaska. A mê nakonec přêpominámê, že do finále kvapi eště jedna volňásková sótěž, a to na Mikôláškó nadilkô, přê keré se o pódium bôdó dělêt kapelê Keks a Kontakt.

3s

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy