placená inzerce
Déte nám vědět...

Trachtórista nejaky to pivko vêladil šlihovicó a pokácel v Hradčanech kandelábr

placená inzerce
DN Hradčany 4

Květen 20, 2019 12:07 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Kolêlekrát si člověk řiká, že šoférovat trachtór s nejakéma tame polnima nárchtôňkama néni žádné med. Negde se s tym motat, vêhébat se, vědět, jak šoféři, keři se mosijó za takovym kočuňkem trcat, nadávaji.

Svyho těžkyho chlebička okoštoval štêrêštêrêcetileté trachtórista v Hradčanech. Za svym Novym Holaďanem (New Holland) se v sobotô kolem pul desáté dopoledňa motal po dědině. Na křižovatce v centrô odbočoval doleva a to se mô stalo osôdnym.

Přê odbočováni nezvládl trachtórista řizeni, vêjel na chodnik pro chodce. A ten polnohospodářské harabóz, co tahl za sebó, štréchl o slóp veřejnyho ošetřeni a vêvalêl ho. Nikemô se naštěsti nic nestalo. Jenomže tym to neskončêlo.

Že bêla škoda odhadnôtá na 52 tisicu, to je jedna věc. Gdêž dalê ale chlapovi za volantem polêcajti déchnót, ôkázalo to 0,71 a na drôhé pokus 0,75 promila. Chlápek nedělal ochcapinkê, přêznal, že si noc před tym dal šest pivêsek a štêrê štamprle šlihovice. Možná přê tym popijeni bêlo aji veselo, ale pokôta a zákaz činnosti ôž tak srandovně nevênde.

Fotkê só z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • DN Hradčany 2
  • DN Hradčany 3
  • DN Hradčany 4

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy