placená inzerce
Déte nám vědět...

Tož to je pořádné drsoň, na sóboj vêzval aji personál na záchêtce!

placená inzerce
zachytka-1

Listopad 26, 2015 9:29 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Začalo to skoro nevinně. Aspoň to tak vêpadá podle teho, jak popisôje mlôvči přerovskéch měšťáku Miroslav Kominku. Nakonec z teho bêl boj o mistrovské pás ve wrestlingô.

To, že se negdo váli na chodnikô v pokročêlé nočni době, to je asi běžná rutina, kerá strážnikê nijak zvlášť nevêvede z mirê. Takovéch bêlo…a bôde! Na oznámeni o jednym ležicim spicim vêjižděla hlidka v nedělô po pulnocê. Sice než k němô dojelê, dobři lêdi mô zas pomuhlê na nohê, ale strážnici aspoň pak zkontrólovalê, ešlê je schopné dál fungovat a nedošil nejaké óhoně. Dvacetileté mládenec ale slébil, že si vezme taxála a pojedem dom, negde do vedléši dědinê.

Jak se ale řiká, slêbem nezarmótiš. Než si ovšem stihl najit patřičné spoj, tak se mô fšecko rozleželo v hlavě. Cestó ôž stačêl ôž pořvávat na lêdi, keři se tam zrovna motalê a nakonec si svoje vêslêchl aji samotné drožkař. Strážnici to fšecko sledovalê v povzdál,i a dêž se jim teho zdálo dosť, tak se zas vêdalê za dotyčnym. Ten jim sdělêl, že na to sere, dom ani za nic nepojede a rozhodl se, že bôde dál vêvádět.

Dêž ta divočêna nebrala konca, tož se strážnici ôsneslê, že ho šupnó na záchêtkô a bôde to. Ale to se sakramentskê pletlê.Ô dotyčnyho se nezetkalo s pochopenim. Nédřiv chtěl vzit roha a dêž to neklaplo, tož si začal vêskakovat aji na dochtora ve špitále. V ten moment to zachránilê donôcovaci prostředkê a želizka.

Ale pořáď to eště konca nebralo. Na záchêtce začal dělat ramena aji na mistni personál, a to ôž teda bêlo moc. Mosêlê ho přêkurtovat na lužko a konečně mô muhlê dat v klidô aji déchnót. Ôkázalo to 2,7 promila. Ešlê si ráno na fšecko pamatoval, néni jisty. Ovšemže strážnici si to patrně dopodrobna zaznamenalê a určitě přênde čas, gdê mô to náležêtě přêpomenót.

 

Facebook0
  • zachytka-1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy