placená inzerce
Déte nám vědět...

Tož smê doma, na forhontě je denni realita!

placená inzerce
letadlo

Květen 29, 2018 7:45 / Furtovnik

Od nás – Dosť ôž bêlo váleni. Smê zase doma, v Evropě, na Hané. Po dovolené se z teho mosimê zas trochô oklepat a s odhodlánim ê hlavama plnéma nápadu zase naskočêt do každodenniho procesô.

Fšecko jednó konči, a tož aji mê smê si vêbralê ôž neplánovanó ‚celozávodni’. A fčêl zas do teho mosimê šlápnót. Neplánovanó pro to, že smê puvodně mělê v ómêslô pokračovat v pravidelnym hanáckym zpravodajstvi aji ze severô Afrikê od Rudyho mořa. Ale nejak tam na to nebêlê zařizeni. A tož smê nemělê moc na vyběr… Jak ste si možná fšimlê, neco smê aji tak vêpôstilê, ale nacpat to do tech africkéch WIFI-vlnek bêlo fakt o nervê, to nám věřte!

Ale temô je ôž konec. Po třênástihodinové cestě z Sharm El Sheik až dom smê se vrátilê do mistni realitê pořádnym našim pivêskem, a fčêl ôž nezbévá nic jinšiho, než začit neco dělat. Dneska ráno jedem hneď nahrávat dalšich 8 dilu Hanáckyho mudrováni do Rádia Haná, mosimê ôdělat plán, co je fšecko potřeba stihnót a jaky restê aspoň troškô porychtovat, a mezê tém a chozenim do práce dat eště dokôpê materiálê, co smê si ze světa dovezlê, abêste z teho takê neco mělê.

A tož smê zas toť a FURT jedem dál…!

Facebook0
  • letadlo

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy