placená inzerce
Déte nám vědět...

Tož ja, abêhmê si eště ôžêlê. Od pondělka bôde zavřená sêlnica z Pěnčéna na Lôdeřov!

placená inzerce
uzavírka

Říjen 23, 2020 12:17 / Furtovnik

Od nás – Od drôhé pulkê červenca až do Všech svatéch je zavřená sêlnica mezê Pěnčénem a Přemkama (Přemyslovice). Od pondělka 26. řijna k temô ale přêbôde eště dalši objižďka. Tentokrát z Pěnčéna na drôhó stranô směrem na Olmik.

Od pondělka 26. řijna skoro na měsic se nebôde dat jet z Pěnčéna na Olmik přimo přes Lôdeřov a Drahanovice. Zavřeny to bôde mezê dolni křižovatkó ô kaple a dalši křižovatkó ô lesa na ‚hornim polô’, gde se napojôje na sêlnicô od Laškova. Dylka zavřenyho usekô je 1 300 metru.

Ôzavirka je uplná, projet mužó akorát autobusê. Ve dnich 9. – 11. listopadô ani to né. Objižďka z Pěnčéna bôde značená směrem na Gandijô (Kandia) a Laškov, dá se to ale vzit aji přes Čechê p/K, pak na Lhotô p/K a na trasô se vrátit v Drahanovicách. Tento stav potrvá do 20. listopadô.

Jenom přêpomeňmê, že od 20. červenca do 2. listopadô je zavřená sêlnica mezê Přemkama a Pěnčénem. Ani po jejim skončeni se teda nebôde muct jet z Přemek na Olomóc rovnó přes Pěnčén. Tož aji v tymto připadě přijemê pevny nervê.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy