placená inzerce
Déte nám vědět...

Tož bôde toť pořádek? Na Svatym Kopečkô majitel napráskal měšťákum svoje auto!

placená inzerce
kopeček

Leden 24, 2023 12:17 / Furtovnik

Od olomóckéch měšťáku – Chápem, že titulek se jevi ponekuď nepřehledně! Ale ono to ani ináč pořádně napsat nende. Šak sami zjistite, až vám popišem, co o připadô pše v tiskové zprávě mlôvči olomóckéch měšťáku Petr Čunderle.

Že negde postávaji auta, až vêpadaji, že na mistě ôž pôstilê kořeně, teho si ôž asi fšiml každé. A je takê pochopitelně jasny, že to lêďum vadi. A právě k takové ‚trvalce‘ na Sadovym náměsti na Svatym Kopečkô přêzval pán hlidkô měšťáku z mistniho odděleni, gdêž právě lovilê po pótnim mistě volně pobihajiciho čokla.

Nahlašovatel pré cosê furt mlel o jakéchsê nespecifikovanéch finančnich nákladech a nabádal strážnikê, abê dbalê péče řádnyho hospodářa. Gdêž to ale očihlê, zjistilê, že ôž gdêsê z dávna je na autě vyzva pro majitela a veškyry procesni krokê ohledně teho řádně proběhlê. Mezê tym se ale z mista dotyčné vêtratil, jak pára nad hrncem. Možné ê proto, že mô bêlo jasny, co bôde následovat. Ve finále se totiž zjistilo, že provozovatelem zaparkovanyho fára je sám ohlašovatel.

Z povzdáli celó akcô sledoval dalši nezaôjaté pozorovatel, keré nad tym fšeckym jenom krótil hlavó. Pré jenom konstatoval, že auto je skôtečně jeho a sám ho tam eště navic odstavil. O co mô teda šlo, těžko řict. Mužemê jenom špekulovat.

Fotkô mámê od měšťáku.

 

Facebook0
  • kopeček

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy