placená inzerce
Déte nám vědět...

Toto néni ôž žádná sranda. V Přerově parta děcek napadla dva vrstevnikê, hledaji se svědci!

placená inzerce
pěst

Prosinec 7, 2017 9:58 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Tadê de ôž fšecka sranda bokem! Přerovšti polêcajti řešijó připad, keré asi nemá moc obdobê. Pro objasněni hledaji připadny svědkê, keři bê muhlê do věcê vnyst vic světla.

Stalo se to ve středô odpoledne v Přerově. Protože de opravdô o hodně zló věc, tož to nechámê na mlôvči Milušê Zajicové, kerá připad popsala v polêcejni zprávě. Tak si přečtite, co se stalo. Rozhodně to néni žádná sranda!

Včera v 16:40 hodin v Přerově skupinka 6 dětí ve věku přibližně mezi 11 až 13 lety doběhla zezadu ke dvěma chlapcům ve věku 13 a 14 let. Hoši se rozdělili, kdy jeden pokračoval dál po ulici Blahoslavova, kde ho fyzicky, čtyřmi ranami do obličeje, napadli dva útočníci z uvedené skupiny a způsobili mu zranění. Stejně dopadl i druhý chlapec pokračující ve své chůzi po ulici Palackého, kterého taktéž bezdůvodně napadla zbývající skupina 4 dětí kopem do nohy a několika ranami pěstmi do obličeje. Oba napadení utrpěli zranění obličeje a byli ošetřeni v nemocnici. Škoda na majetku ani jednomu nevznikla.

V souvislosti s tímto případem žádáme o pomoc svědky, kteří se v uvedené době nacházeli na místech, kde k útoku došlo, aby se přihlásili na obvodní oddělení policie v Přerově, Č. Drahlovského 7, nebo mohou policisty kontaktovat na tel. lince 974 778 651 a podali svědeckou výpověď, která by nám pomohla k řádnému objasnění celého případu. Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin výtržnictví.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy