placená inzerce
Déte nám vědět...

To ôž rozôm zvostává stát. Na co pani asi mêslêla?

placená inzerce
letiště

Srpen 26, 2017 6:40 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Nedá se jináč, než znovô citovat klasika: JE TO MARNY, JE TO MARNY, JE TO MARNY. Těžko je se dovolávat spravedlnosti, dêž člověk se sám svymô neštěsti vêdal naproti.

Jedné pani z Prostijovska padl na internetové zeznamce do oka čulibrk, keré se vêdával za cêziho dochtóra. A tož prohodilê nejaké ten plk, až jô nakonec dochtór duvěrně požádal, ešlê bê mô nezajistila vêzdvihnóti zavazdel z londynskyho letišťa. Sám je pré totiž na válečné misê v Syrii, a tož že nemá teho časô. Ale né že bê mosêla sama na Heathrow, nebo tam negde, na to ôž měl dojednanyho prostřednika. Akorát bêlo potřeba ôhradit nejaky poplatkê spojeny s realizacó plánô.

Po nejakéch drobnéch to dalo dokupê 4 tisice britskéch liber na ruzny učtê v královstvi. Trklo jô to až v momentě, dêž chtěl poslat dalšich 7 650 liber. To ôž pojala podezřeni, že z ni negdo dělá blbca a šla to prásknót polêcajtum. Teď je to teda na nich, ale počitámê, že do válečné zónê v Syrii pana dochtóra nebôdó mosêt jezdit zhánět.

Otázka ale je, ešlê si aspoň negdo z teho vezme ponaôčeni pro podobny připadê…! Fotka je jenom ilustračni, néni to letedlo, kery mělo zavazadla dovalêt.

Facebook0
  • letiště

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy