placená inzerce
Déte nám vědět...

To mosêla bêt pořádná prda. Mezê Kostelcem a Prostijovem jedno auto v polô, drôhy na kolejách!

placená inzerce
kostelec2

Červenec 10, 2019 9:20 / Furtovnik

Od hasiču – (AKTUALIZOVANY O POLÊCEJNI ZPRÁVÔ A VYZVÔ K PŘIPADNÉM SVĚDKUM) Přê pohledô na nekery obrázkê člověk marně přeméšli, jak se to muhlo přêhodit. A je to aji připad, keré se přêhodil dneska (ve středô) ráno. Informôje mlôvči hasiču Lucie Balážova. Podle informaci od hasiču bêla prostijovská jednotka přêvolaná ke karembólô mezê Kostelcem na Hané a Prostijovem. Stalo se to ve středô 10. červenca hneď před sedmó ráno. Jedno auto skončêlo na štrece, drôhy sepřevrátilo na bok do obili. V autě, co leželo v polô, bêla zakléněná jedna osoba. Bêlo potřeba teda odstřêhnót střechô a zraněnyho dostat teprová pak ven. Záchranka ho pak odvezla do špitálô. Na hasičách eště bêlo aji protipožárni zabezpečeni mista a odstraněni následku. Fotkê mámê od hasiču.

K dopravni nehodě vêdala zprávô aji PČR zároveň s vyzvó k připadném svědkum. 

Dnes v 6:44 hodin došlo na komunikaci mezi městy Kostelec na Hané a Prostějov k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Vozidla značek Fiat a Škoda jela obě ve směru od Kostelce na Hané. Na rovném úseku komunikace několik stovek metrů před Prostějovem došlo z dosud přesně nezjištěných příčin ke střetu vozidel. Následkem toho automobil Fiat vyjel vpravo mimo komunikaci, kde se dvakrát přetočil přes střechu a zastavil v poloze na levém boku. Automobil Škoda vyjel vlevo mimo komunikaci, kde se zastavil na souběžné železniční trati v poloze přední částí proti směru jízdy. 

Po dopravní nehodě zůstal šestačtyřicetiletý řidič Fiatu zaklíněný ve vozidle. Z toho byl vyproštěn zasahujícími hasiči a poté s lehkým zraněním převezen do prostějovské nemocnice. Ke zranění dalších osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 80 tisíc korun. Alkoholu u zraněného řidiče i u padesátileté řidičky Škody Fabie policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. V rámci toho se policisté dopravního inspektorátu obracejí i na případné očité svědky nehody. Kdo její průběh viděl, nebo by svými poznatky mohl přispět k jejímu řádnému objasnění, ať se prosím obrátí buď přímo na policisty skupiny dopravních nehod, v pracovní době na adrese Havlíčkova 16b, Prostějov, tel. 974 781 253, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158. Za pomoc při objasnění okolností této dopravní nehody děkujeme.

Facebook0
  • kostelec1
  • kostelec2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy