placená inzerce
Déte nám vědět...

TO MOSÊL BÊT RACHOT. Po rodinnym sporô zvostal zplôndrované jeden prostijovské byt!

placená inzerce
vloupání

Duben 14, 2023 14:10 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Jak se řiká – nigdá nemět žádny drobny mezê přibuznéma, je to jenom pro peklo. Nevimê, co bêlo v pozadi rodinnyho sporô ve středô večir Prostijově, ale škodê bôdó možná větši, než o co puvodně šlo.

Mužem se jenom dohadovat. Startovačkó velkéch sporu bévá často nejaká prkotina. Co se stalo v tymto připadě polêcejni mlôvči Miluše Zajicova sice nepiše, ovšem následkê só bezmála katastroficky.

Ve středô k večerô vêjižděla hlidka do bytô na ôlêcê Rozhonova v Prostijově. Tam proti sobě vêstartovalê dvá štêrêcátnici v přibuzenskym vztahô. Po hádce se do sebe pôstilê ê fyzickê. To nebêlo sice na dochtora, ale následné amok jednyho z nich rozhodně za zminkô stoji. Rozflákal 5 oken a 2 vyplně dveři, v obyvákô to obsralê dvě skleněny vázê, dvě televize, pár sklinek, skleněny vyplně v kredencô, v kôchêni povalêl ledničkô a dal na prdel zánovnimô mixérô.

Škoda je odhadnôtá na 24 tisicu, ale to jenom na vêbaveni domácnosti. Na rozbitéch oknech a dveřich vznikla škoda radnicê, kerá se zatim nevêcenila.

Fotka je jenom ilustračni.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy