placená inzerce
Déte nám vědět...

To je tak, dêž si dovede roba chlapa na noc a on pak nechce odejit

placená inzerce
dsc_0001

Prosinec 30, 2016 11:11 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Je to pěkny, takovy to lêdsky sózněni. Ale všechnyho moc škodi. Pani vzala chlapa dom na noc, ale dêž si řekla, že ôž stačêlo, bêl dotyčné uplně jinšiho názorô.

Gdo vi, možná to z večera vêpadalo slêbně. Pak to vzalo ale uplně jinači luft a vêvětrat mosêlê přêjet měšťáci. Osmadvacetiletá děvčêca si totiž pozvala na noční návštěvô pětadvacetiletyho mládenca. O nejaké sbirce motylu ale ve zprávě od mlôvči Janê Adámkové řeč néni…

A tož si asi celó noc povidalê o svym žêvotnim trápeni a nepřizni osôdô, možná si aji četlê z nejaké krásné literaturê. Dêž ale obrátilê posledni lêst a pani došla k závěrô, že z teho néspiš nic nehledi, minila chlápka vêprovodit. Jenomže on chtěl dat asi jejich spřizněnosti eště šancô a odmital se vzdálêt, navic se choval agresivně, pani domáci nadával a vêhrožoval.

Hostitelka teda pozvala návštěvô dalši, tentokrát měšťákê. Ti našlê seladóna rozvalenyho v ložnicê v pelechô. Oráčêl si pozbirat svoje sakê-pakê až po opakované vyzvě strážniku. Daleko ale nedošil. Znovô ôsalašêl přede dveřma bytô. Tam znovô začal hulákat a mlátit do nich. To ôž ale došla trpělêvosť aji měšťákum. Vêtasêlê na něho déchaci aparátek a bêlo vêmalovany. Naměřenéch 3,08 promila bêlo přimó jizdenkó na záchêtkô. A bez přestôpô.

 

Facebook0
  • dsc_0001

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy