placená inzerce
Déte nám vědět...

To bêste nevěřêlê, gde fšôdê se dá zdřimnót. A pak abê spáče měšťáci chodilê bôdit!

placená inzerce
spac-v-aute

Leden 3, 2018 7:01 / Furtovnik

Od olomóckéch měšťáku – Ke dvóm spáčum vêjiždělê během Silvestra a Novyho rokô hlidkê olomóckéch měšťáku. V jednym připadě čekala mama marně na svyho sênka, ve drôhym nejak brala za svy obslôha v barô.

Stane se, že unava a spánek zvitězijó. Né dêcky je ale člověk doma ve svéch dôchnách a negdê je cesta do pelecha hodně daleká. A právě v ten moment docházi na stary přislovi o tem, že jak si gdo ôstele, tak si aji lehne.

Na ôlêcô Trnkovô se vêdal sênek na silvestrovskó hratvô za svó sedmapadesátiletó mamó.  Jenomže tam ôž nedorazêl. Co se stalo? Asi mama bévala minimálně v mrakodrapô, protože sênek cestó ve vytahô ôsnôl. Jenomže gdêž tam měšťáci dorazêlê a spáča probôdilê, zjistilê, že je ožralé, jak tele, a misto za mamó frčel na záchêtkô.

Ve drôhym připadě jelê měšťáci na Nové rok nad ránem do barô na ôlêcê Nedvědova. Hostum se asi zdálo, že obslôha nejak vázne a je to tam, jak ô Sôchánku. Mělo ale svojô objektivni přičinô. Barman totiž ôsnôl na svym pracovišťô. Jeden z hostu teda zavolal měšťákê z obavê, abê šéfika negdo neokradl. Strážnici barmana probralê a ten dál pokračoval v činnosti. Takže hovno zle!

Fotka je jenom ilustračni, ale ôkazôje dalši možnosť, gde se dá neplánovaně zadřimnót

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy