placená inzerce
Déte nám vědět...

To bêl teda lôp. Čórkař ve Starym Městě pod Sněžnikem se fakt rozšópl!

placená inzerce
vejce

Květen 30, 2019 7:15 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Co fšecko se dá eště ôkrast? Těžko chápat pohnôtkê zloděja, keré řádil ô jedné pani ve Starym Městě pod Sněžnikem. Připad velké vécové krádeže fčêl řeši pátračka z Hanušovic.

To máte tak. Sedmasedmdesátiletá pani si nadělala negde v Lidlô nebo Kauflandô zásobê, možná aji v akcê. Pak přênde do sklepa, gde si je sklôdila, ať o to nepackôje doma, a ono prd. Tadê ôž opravdô konči každé špás!

Pani se teda obrátila na hanušovickó pátračkô, kerá se připadô okamžitě ôjala, abê stopa zbêtečně nechladla. Podle inventurê ve sklepě chêbělo 60 vajec, 5 litru slônečnicovyho oleja a 12 litru trvanlêvyho mlika. To si teda čórkař pomuhl. Pokaváď to ovšem nebêla nejaká nepřejicná hospodêňka, keré bê se taková vébava do kôchêně hodila.

Celkem bêla škoda spočitaná na 449 kaček. Aji tak v tym zatim neznámé pachatel pěkně litá. Pokaváď ho chmatnó, bôde mět na krkô hneď dva paragrafê – krádež a porôšováni domovni svobodê. A gdêž mô to spočitaji, muže to vêjit aji na 3 leta v teplákách.

Facebook0
  • vejce

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy