placená inzerce
Déte nám vědět...

To bêl švuňk. Za bicyglistama se pomalô nestihlo ani ohlidnót!

placená inzerce
cycling

Srpen 18, 2019 9:19 / Furtovnik

Z Jednova, s videem od Jendê Pospišêlovyho – Takovy cyglisticky závodê, to je neco, jak formula 1 na bicyglech. Tam, gde člověk horko těžko fôni do kopca, závodnici si slôpnó, jak malênô.

Třeti etapa CZECH CYCLING TOUR vêvezla peloton mimo jinši na Konicko. Sice to ještě nésó krpále, jak negde v Jesenikách, ale aji tak si bicyglisti šláplê. Ono vêštrachat se třeba z Gandie k Nové Dědině, čê z Ptenskyho Dvorkô do Sôkdola néni pro normálniho smrtelnika žádné lébes. Ale profici v pedálech, ti na to maji jinši názor…

Etapa z Olmika do Uničova pořádně protahla závodnikum pérka. Aji gdêž konkrétně kolem Sôkdola a Jednova, odkáď nám poslal video Jenda Pospišêlu, jelê ve předô štêři ôprchlici, podle konečnéch vyskedku dojelê do cila fšeci pokôpě. Štrekô dlóhó 175,3 kilásku zmáklê za 4 hodinê a minôtô. Fofr teda.

Závodê smê nestihalê, ale jak ôž smê naznačêlê, mámê krátky video prujezdô Jednovem. Jak to tak bévá, hromada doprovodnéch vozidel, mezê tém se mihne jenom barevná šmóha pelotonô a je to fšecko pryč. Taková je ale závodni cyglistika.

Facebook0
  • cycling

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy