placená inzerce
Déte nám vědět...

Těžko řict, kolêkátá že adventni svička bêla zapálená, každopádně nakonec mosêlê evakuovat panelák

placená inzerce
hasiči2

Únor 5, 2019 9:41 / Furtovnik

Od hasiču – Laborovat nad tym, proč se po Hromnicách řeši požár od adventniho věnca, je asi zbêtečny. Duvodê nám známy nésó, tož to je potřeba brat jako fakt. Kvulêvá němô mělê ale vyjezd třê hasičsky jednotkê.

O pulnocê na dnešek (utery) vêrazêlê prostijovšti profici s dobrákama z Vrahovic a Žešova do Prostijova na Moravskó ôlêcô. Tam totiž se stalo to, že začal hořet adventni věnec ve drôhym patře sedmipatrovyho panelákô.

Podle mlôvčiho hasiču Zdenka Hošákovyho nešlo uplně o náročné zásah, ale o to horši bêlê následkê. Pani totiž vhodila hořici věnec v kópelce do vanê. Ta ale asi bêla plastová a blafla takê. Tym se poškodilo aji bytovy jádro a fšecko bêlo začózeny. Šak se mrknite na fotkách od hasiču, jakó spóšť to nadělalo.

Z barákô mosêlo bêt evakuovanéch 25 lêdi, z teho štêři kvulê nadécháni se smradu se převzala do péče záchranka. Samotné oheň se podařêlo rychle zlikvidovat, částečně eště před přijezdem hasiču za pomoci hydrantovyho systémô v patře.

V momentě, gdê zpráva od hasiču vêšla, nebêla přesně známá škoda, ale určitě to je pré přes 100 tisicu, k temô bôdó eště vêčisleny návazny škodê. Po odvětráni společnéch prostor se evakuovani, krom tech přêotrávenéch, muhlê vrátit dom.

 

Facebook0
  • hasiči1
  • hasiči2
  • hasiči3
  • hasiči4

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy