placená inzerce
Déte nám vědět...

Telefónovat přê řizeni se nemá, v bezpeči ale néste ani, gdêž zastavite na pangétô. STALO SE MEZÊ BEĎÁKEM A ČEHOVICAMA!!

placená inzerce
DN Bedihošť 4

Listopad 1, 2019 10:56 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Telefónovat přê řizeni se nemá, to je jasná věc. Ê tak néni nic vyjimečnyho šoférê s mobilem ô ôcha potkávat. Profikê nevêjimaje! Co ale mužete eště pro bezpečnosť ôdělat vic, než zastavit na pangétô a vêřidit si to v klidô?

Podle informaci polêcejniho mlôvčiho Františka Kořinkovyho ke karambólô, o kerym bôde řeč, došlo ve štvrtek kolem desáté dopoledňa. Jeho aktérama je osmasedmdesátileté šofér s Felckó a pětatřêcátnik v Peugeotô.

Co se teda stalo? Mezê Beďákem (Bedihoštěm) a Čehovicama zastavil mladši ze šoféru na krajô sêlnice, abê si vêřidil telefonát. Tó dobó si to ve sténakym směrô frčela Felcka. Jeji šofér ale Pažóta ô pangétô přehlidl, zachêtil ho pravó stranó a odhodil do přikopê. Felicia zvostala stát na sêlnicê.

Starši šofér ôtrpěl zraněni a skončêl v prostijovskym špitále. Jináč se nikemô jinšimô nic nestalo. Škoda je odhadnôtá na 110 tisicu a obá šoféři před jizdó nepožêlê. Dalši okolnosti se eště došetřôjó.

Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • DN Bedihošť 1
  • DN Bedihošť 2
  • DN Bedihošť 3
  • DN Bedihošť 4

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy