placená inzerce
Déte nám vědět...

Tê mně do šňôpákô, já tobě do čela! Bôdó rváči z Mohelnice sedět spolem?

placená inzerce
mříže

Září 21, 2023 11:51 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Negdê se stává situaca značně nepřehlednó. Sténak, jak je to ze slipkó a vajcem. Gdo si začal ve sporô dvóch chlapu v Mohelnicê – nigdo nevi. A néspiš ani oni sami né!

Jak piše polêcejni mlôvči Miluše Zajicova, spor až na kriv se odehrál v Mohelnicê ô autobusové zastávkê na ôlêcê 1. mája. Těžko řict, možná šlo puvodně o nejakó ptákovinô. Ostatně – tak to většinó bévá. Po ostré verbálni vyměně názoru pré došlo na zbraně. A to ôž šlo do tôhyho!

Do klinče se dostalê chlapi 47 a 42 let. Po milostné předehře vzal starši mladšiho po šňôpákô skleněnó flašó. Což ale na drôhé straně nezvostalo bez odezvê. Mladši na oplátkô mlaskl svyho soka nejakym kovovym předmětem (néni specifikovany) do čela.

Pak ôž bêla potřeba asistenca záchrankê, kerá rohovnika s rozfláklym čelem odvezla do špitálô, a polêcejni hlidkê. Nôtny dodat, že po ošetřeni ve špitále se dotyčné odmitl dalšimô vêšetřeni podrobit a jeho sok se nenechal vubec ani abê se mô na to podivalê.

Možná ôž vás napadlo, že v tym hrál svojô vyznamnó rolô nejaké ten hltek. ‚Rozbité nos‘ nadéchal 1,95 promila, ‚krvavy čelo‘ se nebêlo vzhledem na svuj stav schopny dechové zkóšce podrobit. Obá só ale podezřeli z vytržnictvi a ôbléženi na zdravi ve stádiô pokusô ze sazbó až třê leta natvrdo. Gdo vi, třeba je daji do společné kobkê na Mirově. Abê si to muhlê vêřikat a nemělê to pak daleko dom!

Fotka je jenom ilustračni.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy