placená inzerce
Déte nám vědět...

Tata ze sênkem si ôdělalê pěkné večir. Ale šofér jim gdesê zdrhl!

placená inzerce
tester

Říjen 27, 2018 8:51 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Néni nad ôtôžováni rodinnéch vztahu. A co vic si přit, než gdêž tata předává sênkovi zkôšenosti do žêvota. Negdê bê bêlo ale lepši, pokaváď bê je ô teho nigdo neviděl.

Jenomže prušvih bêl ten, že tentokrát společné déchánek nezvostal bez následku. V nocê zaregistrovala hlidka měšťáku na Jungmanově ôlêcê agresivni jizdô jednyho fára. A tož z teho bêla polêcejni honička. Nakonec se podařêlo stihany auto zastavit.

Gdêž k němô ale strážnici přêšlê, sedělê v autě dvá pasažéři (17 a 36 let), ale žádné šofér. Ti dvá svorně tvrdilê, že to řidil gdosê cêzi a z auta ôtekl. A tož asi se jednalo o unos, čê co! Ale ešlê bê zrovna za takovy dva chtěl negdo vykupny, těžko řict.

Jenomže strážnici mělê celó dobô auto v merkô a v žádnym připadě nezaregistrovalê, že bê z auta po zastaveni negdo zdrhal. Navic pojalê podezřeni, že šoféroval mladši z tech dvóch. Dalê mô teda déchnót. Ôkázalo to 1,57 promila. Prublê aji teho drôhy. Jako tata šil sênkovi vzorem, protože nadéchal cely 2 promila. Ešlê si před jizdó střêhlê nebo ôsódilê, že bê měl řidit ten miň ožralé, ê gdêž mládenec neměl leta a tym pádem ani řidičák, to se ve zprávě nepiše. K dalšim procedurám si je totiž ôž převzala PČR.

Fotka je jenom ilustračni.

 

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy