placená inzerce
Déte nám vědět...

Takovy přeparkováni auta, to je šichta. Dvě zbóchnôty auta, fasáda, brána…

placená inzerce
auto

Duben 12, 2018 8:23 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Těžko řict, co to bêlo za nápad o pul štvrté ráno jit přeparkovávat auto do dvora. Každopádně manévr se šoférce moc nepovedl. Asi proto, že bêla tma!

Stalo se to na Bartošově ôlêcê v Přerově. Jak ôž bêlo naznačeny, z neznámyho duvodô se o pul štvrté ráno rozhodla štêrêaštêrêcetiletá šoférka přeparkovat svoje Bravo z podélnyho stáni, asi negde před barákem, do dvora. Ale tam nastala ta potiž.

Přê vêjižděni z podélnyho stáni smékla dvě auta zaparkovany za ňó. Ani zajižděni do dvora neobešlo bez potiži. Tam zramovala bránô a eště štréchla fasádô barákô. A co čert nechtěl, zrovna se tam eště motal nejaké svědek, keré fšecko viděl a zavolal polêcajtê.

Svědek pani ohlidal do přijezdô hlidkê. Přê běžnéch ukonech ji dalê přêrozeně aji déchnót. Přês 3 promila ôž ledasco vêsvětlôjó. Pani vzalê aji k dochtórum k vêšetřeni a odběrô biologickyho materiálô.

Gdêbê nesméšlela a nechala auto stát před barákem, ôdělala bê lip. Tak má na trikô škodô za 55 tisicu a ohroženi pod vlivem návêkové látkê. Pak si jednô nedéte!

Fotka je sice jenom ilustračni, ale aji tak to muže přê parkováni dopadnót

Facebook0
  • auto

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy