placená inzerce
Déte nám vědět...

Takové Valentym muže vêpadat gdovijak. Třeba s vic, jak třema promilama a polêcejni asistencó!

placená inzerce
srdce

Únor 17, 2020 12:36 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Ja, ja. To se řekne Valentyn. Negdo se rozněžni, nekeho zas přêvádi k nepřičetnosti! Valentnyské večir zaznamenalê takê strážci zákona na Němčêckô. K čemô tam došlo?

Bêl valentynské večir. Pro tê, keři to maji na hákô, tož pátek 14. unora. Sedmaštêrêcetiletá pani se vêdala přê tó přiležêtosti na hratvô za svym bévalym třêašedesátiletym přitelem v jedné dědině na Němčêckô. Bêlo kolem deváté večir a do kvartyrô se chtěla probojovat kopánim do dveři a sprostym nadávánim.

Ale pán bêl tvrďák a misto otevřeni zavilala polêcejni hlidkô. Té mimochodem zdělêl, že dotyčné dal kopačkê ôž koncem ledna. Mimochodem po poslednim polêcejnim zákrokô ô něho doma… Pani se na mistě ôklidnila a vzala zpátečkô. Udajně že pude spat k nejaké kamošce. Tahlo pré z ni, jak z putikê, ale vzhledem k jejimô stavô se déchačkô nepodařêlo vêkonat.

Ale tym to neskončêlo. Trvalo to chvilkô přes pulnoc. Ve 2:15 bêla zhrzená žena ô dveři svyho bévalyho znovô. Protože trochô přêtôhlo, pánovy se ji zželelo a p^postil jô dál. Tam ale začal celé cirkus nanovo. Polêcejni hlidka teda měla znovô vélet. Tentokrát ôž décháni klaplo a měřák ôkázal 3,6 promila.

Návštěvnica nakonec skončêla na polêcajtárně, odkáď jô po provedeni ukonu pôstilê kolem páté ráno. Podle fšeckyho k žádné škodě na majetkô ani k ujmě soob nedošlo. Za porôšeni občabskyho sóžêti ale visi v luftě lata 10 tisicu. A pak že Valentyn…

Facebook0
  • srdce

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy