placená inzerce
Déte nám vědět...

Taková kôna, to je previt. Mezê Protivanovem a Nivó ôtekla od karambólô s Lotusem!

placená inzerce
Střet s kunou1

Květen 30, 2020 10:30 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Nekemô kôna chodi do kôrnika na vajca, ta lesni pro změnô zas běhá přes sêlnic a vêvádi psi kôsê šoférum. Mezê Protivanovem a Nivó vêstartovala aji proti luxusnimô sporťákô.

Né nadarmo se o kônách říká, že só pěkně oprskly. A nemosijó to bêt jenom tê, kery brósijó kolem slipek nebo se v barákô ôsalašijó negde za krovem. Žêvijó se fšeckó možnó drobnó havěťó a vajacama, daji si ale třeba ê med, čê nejaky plodê. Ze fšeckyho nérač ale pré maji veverkê.

To, co smê ale o kônách napsalê, je ale uplně o nečim jinšim, než co piše polêcejni mlôvči Lenka Vanková. Jak informôje, ve štvrtek kolem pul deváté ráno si to mrskal šofér v luxusnim sporťákô Lotus Exige po rovince od Protivanova k Nivě. Za horizontem mô ale vběhla z levé stranê do cestê kôna. Šofér ôž to nestihl ôšlajfovat a bêlê v sobě.

Nikemô se nic nestalo, šofér nenadéchal, takže v tymto ohledô fšecko cajk. Sraženó kônô ale nigde nenašlê. Jak dopadl Lotus po kolizê ze sotva kilovym zviřátkem se mrknite na fotce z polêcejnich zdroju! Kolêk to koštovalo na vzniklé škodě se ve zprávě nepiše.

 

Facebook0
  • Střet s kunou1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy