placená inzerce
Déte nám vědět...

SWAP STYLE NA CéeMGéčkô: Neco mužete přênyst, neco odnyst a neco takê nechat jiném!

placená inzerce
Swap-ICM PV výřez

Únor 25, 2020 9:44 / Furtovnik

Od nás – Nic na tym světabornyho nehledéte. Copak ste nigdá nic nečenžovalê kôs za kôs? Normálka vyměnné obchod. Pokaváď máte doma neco navic, co se tam jenom tak povalôje, sem s tym…

Přêrozeně né sem na Furťák. To bêste si moc nepomuhlê :-) . Ale vážně. V dobrym slova smêslô ‚blešák‘ SWAP STYLE pořádá Spolek přátel Cyrilometodějskyho gymnázia v Prostijově. Kromě teho, že mužete ôdat vaše domáci přebêtkê, kery naopak třeba nekemô jinšimô ôdělaji radosť, nebo si dom donyst to, co jinde néni k zehnáni, mužete takê neco nechat na charitô.

Jak to fungôje? V prvni řadě je dobry zminit, že to nebôde burza nejakyho harabózi a zbêtečnéch dreku. Spiš proluftujte doma harmarê a botnikê, vêberte, co ôž nenosite, připadně se do teho třeba nevlezete :-) a zastavte se ve štvrtek odpoledňa v přizemi CéeMGéčka na Komenskyho ôlêcê v Prostijově. Tam svoje kóskê mužete za neco čenžnót, připadně to tam nechat a věnovat na charitô.

Jednodôchy a jasny, né? Mužete si to eště naštôdovat na plagátě pod článkem a pak hlavně neprošvihnót deň ani hodinô: ŠTVRTEK 27. UNORA 2020, OD 16 DO 19 HODIN V BUDOVĚ CMG PROSTIJOV.

Swap-ICM PV

Facebook0
  • Swap-ICM PV výřez

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy