placená inzerce
Déte nám vědět...

Svuj pohár předával laškovské starosta mladém hasičum poosmy

placená inzerce
DSC_0064

Srpen 28, 2017 8:32 / Furtovnik

Z Laškova – Přes dvacet žákovskéch mančaftu si dalo tentokrát dostaveničko v Laškově. Ôž poosmy se tadê totiž vedlê velky boje O pohár starostô obce. Podivat se přêjelê aji z hasičskyho ustředi.

V areálô ô laškovskyho zámkô bêl v sobotô pořádné crvkot. Osmé ročnik starostenskyho pohárô svedl do boju v požárnim utokô celkem 13 družstev mladšich žáku a 9 družstev v kategórijê staršich.

Jak si vede hasičské potěr se přêjel mrknót člen Vykonnyho vyborô Sdruženi hasiču Čech, Moravê a Slezska (SH ČMS) Jiři Zipsu, starosta okresniho vyborô SH ČMS Jan Brabcu, starosta 19. okrskô, gde só laškovšti hasiči začleněni, Miroslav Vêróbalu a pochopitelně starosta Laškova Ladislav Jedlêčku.

Řikal nám Miroslav Vêróbalu, že v Laškově ôdělalê za posledni dobô hromadô práce, dik čemô muhl vzniknót tak parádni sótěžni areál. To ostatni ale ôž bêlo na samotné tymové sóhře, ani sebelepši prostředi k vitězstvi samo od sebe nepomuže, to se nedá nic dělat. Bêlo vidět, že to děcka nevzdávaji, aji dêž to uplně nešlape, jak bê mělo. Ê dêž třeba nakonec došlo na nejakó slzêčkô, ať ôž z nevêdařenyho utokô, nebo že negdo skončêl durch mokré…

Mê smê se bêlê mrknót jenom chvilkô na začátek, na fotkê se mužete mrknót TOŤ. Konečny vysledkê nám ale Renata Blahuškova z ’tiskovyho centra závodô‘ poslala, tož si je mužete projit pod článkem.

výsledky laškov

Facebook0
  • DSC_0064

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy