placená inzerce
Déte nám vědět...

Svó bévalkô milovnik tak zbožňoval, že jô chtěl aji zabit!

placená inzerce
????????????????????????????????????????????????????????????????

Leden 29, 2017 10:54 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu (s audioverzó) – Ja, ja. To zná každé autor romantickéch spisku. Balanc mezê láskó a nenávisťó je občas na ostři nože. Jenomže tentokrát nende o dilko žádné Rosamundê Pilcher nebo Ingê Lindström.

Pod tento přiběh se podepsala totiž Miluše Zajicova, kerá je polêcejni tiskovó mlôvči. Je to o tym, že jeden mládenec těžko nesl, že dostal kopačkê od své milé. Nedal pokuj a nedal, až mosêlê zasáhnót polêcajti.

K rozchodô došlo ôž z podzêmkô, negdê v záři. Od té dobê zhrzené milenec furt vêpisoval a vêvolával, že bê teda chtěl zase začit od začátkô, a že bê to mělê eště zkôsêt, a ať dá eště šancô mô aji jejich vztahô. Šak vite z telkê, jak to bévá.

Ovšem to bêlo loni, do letoška vstópil s novym přecevzetim. Obměkčovat jô začal vêhrožovánim ujmó na zdravi a zabitim jejiho psa. Tož to ôž bêl jinši kalibr a dotyčná EX se začala obávat o svoje zdravi aji žêvot. A tož to napráskala poldum. Ti na to napasovalê paragrafê o nebezpečnym vêhrožováni, za kery hrozi až rok kriminálô.

 

Facebook0
  • ????????????????????????????????????????????????????????????????

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy