Straceni Ráji ôž zadávaji do džípíeskê Konicô. Chcete vêhrát listkê?

Z Konice – Neco vêkládat o Stracenéch Rájich, to je jak nošeni dřivi do lesa. A tož to nebôdemê zdržovat. Klôci z Mezêc a okoli přêjedó do Konice v pátek 9. záři. Zastavijó se v Žêvňákô, ale rozhodně né jenom tak na pivo.
Ê dêž to pivêsko si nepochêbně přê tem takê daji, ale hlavně přêjedó neco brnknót. Jejich novy CéDéčko, pokřtěny začátkem června na RECESFESTô v Mezêcách, se šéři mezê leďma, jak epidémija. A tož na jejich konzertech aji šlágrê z této plackê ôž žêjó svym žêvotem. Co ovšem eště zatim nažêvo nehrálê, to je hitovka Kubrt. Dêž smê ale s klôkama minôlé vékend mlovilê, tož nám slébilê, že pocvičijó a v Konicê jô na naše přáni daji. Ôvidimê teda…!
O konickym konzertě se ale zmiňôjemê aji s nabidkó vêhrát nejaké ten volňásek. Stači nám jenom poslat správnó odpověď na otázkô, kerá pisnička Stracenéch Ráju pojednává o letô našeho prvniho a zatim jedinyho kosmonauta do vesmirô. Objevôje se sice pod dvóma názvama, nám ale stači jenom jeden z nich. Odpovědi pošlête na náš e-mail furtovnik@gmail.com do přišti středê 7. záři 8 hodin ráno a pak si počkéte, ešlê náhodó nebôdete vêlosovani. Časô přeméšlet je teda dosť, ale néni na tym zas tak nic dramatickê náročnyho. K odpovědim přêrozeně zas přêpojte cely méno a aspoň dědinô, odkáď ste, ať vás mužemê v připadě vyhrê náležêtě identifikovat . Je to aji pro vaše dobro.
Ešlê to ale chcete mět posichrovany a nespolihat na štěsti v připadné vyhře, pak só listkê v předprodejô ve fotoateliérô ô janê Šimikové na konickym náměsti a přimo v Žêvňákô.