placená inzerce
Déte nám vědět...

ŠTÊRÊCET LET HASIČEM: Konické profik Jaroslav Kyru slóži ôž od rokô 1979. Děkôjemê!

placená inzerce
kyr1

Prosinec 19, 2019 11:45 / Furtovnik

Od hasiču – Vyjezdê, zásahê, škodê. To je to, co ve zprávách od hasiču čitávámê néčasťéš. Stoji ale určitě aji za zminkô, gdo je za tym. Teda o konkrétnich lêdich, keři nastôpôjó tam, gde ostatni ôž vêklózijó pole…

Ředitel HZS Olomouckyho kraja Karel Kolářík přêjel poděkovat za odslóženy leta Jaroslavô Kyrovi rovnó do Konice. Přê tym mô předal aji Plaketô Hasičskyho záchrannyho sboru Olomouckyho kraja. Za 40 let v hasičské uniformě si to určo zaslóži.

Jenom pro pořádek dodémê, že Jaroslav Kyru nastópil k profikum v rokô 1979, ôž před tém bêl ale členem konickéch dobráku. Do Konice se po čase ô hasiču v Prostijově zase vrátil a odkrótil si tadê leta do aktuálni profesni šrêcitkê. To ostatni si o něm mužete přečist TOŤ.

Za Furtovnik, ale určitě aji za tê, kerém ve své slôžbě pomuhl, aniž bê v ten moment vubec tôšêlê, že je to on, Jardovi Kyrovymô děkôjemê. A smê vděčni, že negdo propadne temôto řemeslô, ê gdêž nebêlo, néni a asi nigdá ani nebôde pořádně doceněny. A to se netéká jenom ho, ale fšeckéch hasiču. Ať ôž profiku nebo dobráku.

Fotkê mámê od hasiču.

 

Facebook0
  • kyr1
  • kyr2
  • kyr3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy