placená inzerce
Déte nám vědět...

Špinarce se pré se muže řikat Špinarka, vubec ji to neva. A pak to v Prostijově rozjela!

placená inzerce
špinar

Srpen 26, 2016 8:26 / Furtovnik

Z Prostijova – Prostijovsky lito šlo ve štvrtek večir do finále. A to dêcky bévá nejaká pecka. Nédřiv na pódim nastópilê chlapci NEW ELEMENT a pak ôž bêl čas na skôtené bigboš. Ten Špinarka rozhodně nezapomněla.

Sténak ja loni. Neco pro mlady děvčata, kery před rokem ôcrvkávalê přê Slzê, letos mělê zase na pódijô NEW ELEMENT. Ono – každá doba má svoje Lunetikê, ê dêž se zrovna tak nemenôjó… Ale zástôpê fanynek na podpisê a selfička bêl nekonečné, tož to asi fungôje, ê dêž jejich rodiči to zrovna moc nechápó!

Ale pak ôž bê lčas poladit aparaturô a uderem osmé večerni na pódijô před radnicô náměstkyňa primátorkê Ivana Hemerkova a produkčni kulturniho klubô DÔHA Martina Drmolova ôvedlê to, kvulê čemô se zelê tisice lêdi na náměsti. Špinarka prostě aji po tech letech je klasa a známka kvalitê.

S Adam Pavlik Bandem v zádech sice nezazpivala fšeckê stary flákê, kery bê lêdi čekalê, nevêšlo třeba na Meteor láskê, čê Jednoho dne se vrátíš, ale aji tak teho bêlo dosť. Valêl se rockenról, blues, jazz aji popik, letělo se Raketó na Mars, pak zas na Bilé JAWĚ 250 za Kózlem biléch čar, tancovalo se Boogie, prostě mazec.

Muhlê smê to mět z prvni rôkê, a tož TOŤ se mrknite na pár fotek a video vás určitě ôtvrdi v tem, že to Špinarce furt zpivá.

Facebook0
  • špinar

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy