placená inzerce
Déte nám vědět...

Špacir s pesánkem skončêl ve špitále, motocyglista za to ale néspiš nemuhl!

placená inzerce
DN Brněnská 1

Březen 18, 2019 10:16 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Bohužel, ten pocit, že gdekoliv člověk vleze na sêlnicô, abê jô přešil, má neomezenó imunitô, je hodně rozšéřené, ale uplně vedle. Doplatila na to aji jedna pani, kerá ze svym pesánkem neplánovaně ‚došpacirovala‘ až do špitálô.

Stalo se to v nedělô po osmé večir v Prostijově na Brněnské. Osmašedesátileté pani se to asi zdálo pár kroku k přechodô daleko, a tož to vzala přes sêlnicô zrovna tam, gde ji to pasovalo. Tó dobó tam ale jel aji osobák a motocyglista na Jáwě.

V kritické moment šestaštêrêcetiletá šoférka vlevym odbočovacim prôhô eště stihla zašlajfovat. Ve vedléši brázdě ale jel zmiňované motocyglista, keré přes auto pani s pesánkem na sêlnicê neviděl a karambólô ôž nemuhl zabránit.

Po srážce bêla pani zraněná a převezlê jô do prostijovskyho špitálô. Nikemô jinšimô se nic nestalo. Škodê bêlo nadělané za 20 tisicu, alkohól bêl ô obóch aktéru – pani ê motocyglistô – vêlóčené. Fčêlka se eště řeši, jak to fšecko bêlo z hlediska mirê zaviněni.

Během šetřeni bêla sêlnica ôzavřená a mosêlo se to objiždět. To trvalo zhrôba do deviti hodin. Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN Brněnská 1
  • DN Brněnská 2
  • DN Brněnská 4

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy