placená inzerce
Déte nám vědět...

Špačci maji eště chvilkô čas, na Špačka je to ale tak akorát. Chcete listkê na kurz dobryho mravô?

placená inzerce
etiketa

Únor 12, 2020 8:02 / Furtovnik

Špačci, teda ti, co se k nám vyhledově začnó vracet z tepléch krajin, bê sice ôž pomalô takê balêt kufrê, ale vrchni vêkladač etiketê Špaček Ladislav bê měl mět cestô do Prostijova ôž dobře naštôdovanó.

Je dobry vědět, gdê si vzit frak a gdê smoking, gdê je to na večerni róbô a gdê je ten nélepši čas vêrazêt v mini sotva přes prdel. Takê jak se správně chovat k dámě ve společnosti, čê na keró vidlêčkô přê slavnostnim stolováni co napichnót.

Zatimco přelom 19. a 20. stoleti měl svyho Jiřiho Stanislava Gutha-Jarkovskyho, přelom 20. a 21. stoleti má Ladislava Špačka. Řeč je přêrozeně o společenské etiketě, v keré néni nigdá na škodô se neco přêôčêt.

Rychlokurz dobryho mravô povede Ladislav Špačku v ponděli 17. února v Městskym divadle v Prostijově. O tym, že Etiketa néni věda, vás přesvědči ve dvóhodinovym programô, na keré vám nabizimê volňáskê. Ale, jak to bévá, neco za to chcemê. A to je správná odpověď na otázkô, gdo bêl před 100 letama předchucem Ladislava Špačkovyho v jeho disciplině. Odpovědi nám posiléte na adresô furtovnik@gmail.com do sobotê 15. unora 8 hodin večir. A pak ôž jenom věřêt, že to klapne!

špaček_prostějov1

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy