placená inzerce
Déte nám vědět...

Šofér vêsêpal šrot předčasně, v Prostijově na Dolni bêlo zgarbiště na ten šup

placená inzerce
DN Dolní 2

Duben 10, 2019 16:32 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Copak prostijovsky krôháče. To než člověk projede napřič městem, tož je natočené, jak na Matějské, a nestoji ho to ani kačkô. Teda akorát hromadô nervu a pokles hladinê v nádržê…

Těžko řict, ešlê teho točeni měl ôž šedesátileté šofér náklaďákô Mercedes-Benz plny zôbê, nebo huř snáši póťovy atrakce, ale každopádně krôháč mezê Dolni a Kralêckó se mô stal osôdnym. Podlevá polêcejniho mlôvčiho Františka Kořinkovyho patrně neodhadl možnosti svyho stroja ze zřetelem na povahô nákladô, a ôž to litalo.

Šofér náklaďák naložené kovovym šrotem položêl na bok a cely to zgarbiště vêsêpal na chodnik a cyglostezkô ô sêlnice. Sám přê tem manévrô ôtrpěl zraněni, s kerym ho odvezlê do špitálô. Nigdo jinši naštěsti k óhoně nepřêšil.

Stalo se to před pátó odpoledňa a než se to fšecko poôklózelo a zprovoznilo, tož to trvalo pomalô do pul desáté večir (21:24). Na déchačce bêl šofér negativni, dopraváci to s nim na mistě vêřidilê ôloženim pokôtê v přikaznim řizeni. Na autě bêla škoda odhadnôtá na 80 tisicu, škoda na sêlnicê a chodnikô s cyglostezkó zatim spočitaná nebêla.

Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • DN Dolní 1
  • DN Dolní 2
  • DN Dolní 3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy