placená inzerce
Déte nám vědět...

Šofér ôtopil auto na sêlnicê mezê Bohuslavicama a Lukavicó. VYSTRAHA PŘED POVODŇAMA TRVÁ!

placená inzerce
morava1

Únor 12, 2024 18:55 / Furtovnik

Od hasiču – Negdê se vêplati jednodôcho respektovat varováni. Nemosite tak dostat do problému sebe a přêdat prácô aji hromadě lêdi kolem. To bêl připad ‚ôtopenyho‘ auta na Zábřežskô!

Připad, o kerym informôje mlôvči hasiču Lucie Balážova, se přêhodil ôž před vikendem. Vzhledem k vyhledum meteorológu ale má furto svojô platnosť minimálně v tym, že néni dobry podceňovat nebezpeči a naopak přeceňovat svoje sêlê.

Z rozvodněné Moravê lovilê hasiči osobák mezê Bohuslavicema (Zábřežsko) a Lukavicó. Ôž negdê minôlé tédeň bêlo vêdany ôpozorněni, že tento usek sêlnice je neprujezdné. Je totiž v zátopové oblasti a gdêž se rozvodni Morava, cesta je pod vodó. Ê tak se to šofér osobákô snažêl projet, ale ze zló se potázal!

Auto se skôtečně k plaváni nemělo. Mosêlê ho přêjet vêsvobodit zábřežšti hasiči za asistence dobráku z Bohuslavic. Vêtahlê ho navijákem. Fšecko dobře dopadlo, ale vzhledem k temô, že aji dál vêdávaji předpovidači počasi vystrahê na povodňovó pohotovosť a povodňovó bdělosť, je to furt aktuálni.

Fotkê mámê od hasiču.

morava1 morava2 morava3

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy