placená inzerce
Déte nám vědět...

Šofér ôtekl od karambólô, zpátky na misto ho přêvedlê z Čelechovic na Hané

placená inzerce
v příkopu

Březen 17, 2019 11:59 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Stane se občas, že se neco nevêvede. Aji za volantem! Pak ôž je jenom otázka, jak to dopadne. Jakó to bôde mět dohrô pro štêrêapadesátiletyho šoféra Renoltô Clio?

V sobotô večir bêl ohlášené karamból na křižovatce mezê Smržêcama, Čelechovicama na Hané a Kapló, tó čelechovskó. Jak to tak podlevá polêcejni mlôvči Miluše Zajicové vêpadá, za fšecko muže nepřêzpusobeni rychlosti.

Co se stalo? Néspiš ve velkym kvaltô šofér přê odbočováni vlevo dostal smêk, vêjel doprava mimo sêlnicô a zapichl to v přikopě. Gdêž tam ale polêcejni hlidka dorazêla, na mistě ôž nigdo od auta nebêl.

Netrvalo ale dlóho a šoféra se podařêlo vêpátrat a z Čelechovic ho dovizt zpátky k bórákô. Gdêž mô dalê déchnót, ôkázalo to nédřiv 2,14 promila, pak 1,84 a nakonec 1,82 promila. Vêšetřeni ô dochtóru dotyčné ale odmitl. Tvrdil totiž, že glgal až po tym karambólô. Nakonec mô nemuhlê zabavit ani řidičák, protože ho neměl ô sebe.

Škoda na autě je pré tak za 2 tisice, dalši věcê só eště v šetřeni. Fotkô mámê jenom ilustračni, podle škodê to asi tak zly ani nebêlo.

 

 

Facebook0
  • v příkopu

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy