placená inzerce
Déte nám vědět...

Só aji takovi a néni jich málo!

placená inzerce
pouta

Prosinec 14, 2014 12:10 / Furtovnik

Z Prostijova od měšťáku – Známê takovy! Jak si dajó po štamprlê, hneď só z nich bojaři a majó potřebô pořêšêt fšeckê nepravosti, kery na nich gdo napáchal. A vánočni večirek k temô bévá dosť dobrá přiležêtosť…

Je nesporně v pořádkô si čas od časô věcê vêřikat od plic. V tymto připadě to ale asi nebêlo s tym pravym. Mlôvči prostijovskéch měšťáku Jana Adámkova informôje o připadě, gdê bêl oběťó paradoxně člen ochrankê. Po nahlášeni vêrazêla vyjezdovka na misto čênô. Pré bez přičinê jeden rozdivočené účastnik večirkô dal pěsťó borcovi, co měl dozirat na pořádek.

Ten dotyčné agresor dělal partyzána, k ničemô se nehodlal vêjadřovat. Navic bêl značně arogantni a neminil se legitimovat. Tož teho ôž mělê strážnici dosť, s poôžêtim hmatu a chvatu mô nasadilê klepeta a aló na polêcajtárňô.

To eště ale nebêlo jeho nočni turistice konec. Sice ho poslalê se vêspat, ale uplně jinde, než asi puvodně plánoval. Hotel na olomócké záchytce ho přênde na 2 500, dalšich 1 500 zacálôje za taxála, co ho tam dovezl, a v přestôkovym řizeni muže dostat až 20 tisic pokôtê. Tož to je Ježišek jak vêšêté!

 

Facebook0
  • pouta

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy