placená inzerce
Déte nám vědět...

Šmédi só pěkni pazóři, v Konicê se jich lêdi nedočkalê

placená inzerce
DSC_0012

Červenec 31, 2014 9:41 / Furtovnik

Z Konice – Posezeni s občerstvenim, k temô dárkové poukaz na dva a pul litrô, to bê bêl člověk hlópé, abê tam nešil. Nejaky tê hlopy pindê kolem se ôž daji nejak vêdržet. To si možná řikalê lêdi, keři se nechalê zlákat středečni předváděčkó v Konicê. Ta ale nakonec nebêla.

Ono to zase dêcky začéná pěkně. Mily osloveni, zdvořêlé dopis a eště dalši telefonát pro potvrzeni učasti. Člověk si pak řekne, ti asi o mě stojijó, a co takê sedět furt doma na prdelê, je dobry sem tam zajit mezê lêdi. A eště dêž za to dovico slêbôjó! Tym samym stylem na to šlê jacisê pazgřêvci, keři se vêdávalê za firmô TZ Transport a pozvalê si lêdi do konickyho Žêvňáka na prezentacô v sóvislosti s otevřenim nové drogérkê. Dobrá dvacitka lêdi ale na slêbovany bonusê čekala marně. Nigdo se tam ani neôkázal. 

A néni ani divô! Firma teho ména sice existôje, ale zabévá se uplně nečim jinym než šmelênó a svoje sidlo má takê o kôs dál, než bêlo na razitkô zvaciho dopisô. Vimê od lôdmirovské starostkê Janê Grézlové, že dopis přêšil po tym, co napřeď adresáta gdosê telefonickê kontaktoval. A hneď že se ji to nelébilo, tak začala čênit opatřeni. Kopiô dopisô poslala na ČOIkô ê starostum okolnich dědin.

Samê nás zajimalo, co taková předváděčka obnáši, a tož smê se v ôtajeni chtělê infiltrovat s nezbêtnym dopisem v rôce mezê pozvany. Těšêlê smê se moc, ale bêlo z teho nakonec prd. Kdêž ani po vic jak pulhodinovym zpožděni se nigdo z hostitelu neobjevil, ani neozval, lêdi začalê brblat a sakrovat a pomalô se hladovi, žiznivi a bez dárkô rozcházelê. A to pré eště nekerém ten deň ráno volalê, abê potvrdilê, že přêndó! Nakonec nepřêšlê oni sami.

Jakó to bôde mět dohrô, těžko řict, v hospodě sami řikalê, že ôž tam nigdá žádnó předváděčkô nechcó a nésmê si jisti ani tém, ešlê nejak ospěje jeden návštěvnik, keré šil z Ževňáka rovnó na polêcajtê. Věc je ale taková, že aji přes fšecke postihê a varováni, se to šmédum asi furt vêplati dělat. Ê dêž v tymto připadě možná sami vêhodnotilê, že se řitijó do pruserô.

Facebook0
  • DSC_0011
  • DSC_0015
  • DSC_0012
  • Šmejdi

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy