placená inzerce
Déte nám vědět...

Šli jsme do Brna s vírou v programu NEXT GENERATION

placená inzerce
real_27200e81-714c-46be-a766-5e2c9d8528da

Leden 5, 2021 7:52 / michal

Rodina je to nejdůležitější. Zní to jako fráze, ale dobře víme, že tomu tak opravdu je. Stejně tak důležité, jako věřit v něco a udělat pro to maximum svých možností. Proto jsme se jako rodiny sbalili a z Barcelony jsme se přestěhovali do Brna.

Dnes se chci s vámi, moji milí fanoušci, podělit o tomto skvělém a ambiciózním programu, který teď funguje pod vedením mého manžela Luboše Bartoně. NEXT GENERATION je basketbalový program, který je složen z těch nejlepších talentů, kteří jsou v městě Brně a okolí.

real_27200e81-714c-46be-a766-5e2c9d8528da

Jsem nadšeni, protože nám přišla jedna z nejlepších zpráv, které jsme mohli čekat, že máme možnost reprezentovat brněnský a český basketbal na prestižním turnaji euroligy, Adidas NGT. Je to jeden z turnajů, ve kterém se předvedou top týmy mládeže starého kontitentu. NEXT GENERATION bude hrát ve skupině, která se bude hrát v Mnichově ve dnech 22. až 24. ledna, 2021. Tým mého muže se bude měřit proti evropským velikánům, jako je třeba Real Madrid, Žalgiris Kaunas, Bayern Mnichov nebo Paříž. Tři týmy z těchto čtyř, vyhráli soutěž za poslední čtyři roky!

To není vůbec špatné pro náš program, který dostal reálnou podobu na jaře letošního roku!

Jsem si jistá, že již brzy uvidíme další úspěchy těchto mladých basketbalistů, na růžných soutěžích a úrovních. Vždyť už teď tři z hráčů debutovali v nejvyšší soutěži dospělých a další budou následovat.

real_f309ef32-fe3e-40e6-9be6-7cb23b5ad335

Motivace Luboše je opravdu veliká, vidím každý den, jak prožívá úspěchy (i neúspěchy) hráčů a týmu, a jak moc chce tento program dostat co nejdále. Znám ho velmi dobře a je vidět, že do programu NG dává celé jeho srdce.

Já jsem pevně z ním a budu ho podporovat v každém jeho kroku. Budu určitě v Mnichově a na dalších turnajích, které se budou v budoucnosti pořádat. Budu i na zápasech A-týmu, který vede Lubomír Růžička, kde Luboš figuruje jako asistent.

Přes sociální sítě Vás budu informovat o progresu nejen týmovém, ale i individuálním, protože dobře víme, že jedno se neobejde bez druhého. Buďte pozorní, protože v nejbližší době vydám více detailů!

By Keilley Lee Marques

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy