placená inzerce
Déte nám vědět...

Slatinkê maji fungl novó pěsničkô. Neco o tym vimê!

placená inzerce
písnička

Březen 31, 2018 9:16 / Furtovnik

Od nás – Pravda, só takovy šlágrê. Okolo Hradce, Na to pražskym mostě, Okolo Frýdku cestička, Tovačov, Tovačov…. a tak… Ale né každá dědina má to štěsti, že si mužó patrioti o ni zazpivat. 

A tož, gdêž néni, je potřeba vêjit štěsti trochô naproti. Puvodně to bêl tak trochô hec, ale nakonec valčiček Slatinkovská je na světě. A smê rádi, že smê temô muhlê takê pomuct.

Autorem hudbê je Vašek Ružêčku, keryho mužete znat ôž z dřivjéška, protože smê si na Furtovnikô ôž neco póštělê třeba TOŤ. Nebo dalši v našé sekcê Orkestr. Aji v tymto připadě Slatinkovskó natočêl a nazpival ve svym studiô KAKTUSIS. Vokálê v tymto připadě nazpivala naša redaktorka Helena Havelka Baronová a uplně na začátkô fšeckyho bêl text, keré napsal náš redaktor Miloš Havelku.

 

Klip pisničkê pro Slatinkê ôž od včeréšiho večera ‚visi‘ na youtubô a jeho oficiálni premiéra nažêvo se chêstá na slatinkovsky stavěni mája.

A tož Slatinkovské přijemê do žêvota to nélepši, a dófámê, že ô lêdi to dopadne lip jak ta ‚nová‘ česká národni hymna pro sportovce.

Facebook0
  • písnička

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy