placená inzerce
Déte nám vědět...

Sice furt mrzne, až prašti, ale Kladecké kos ôž má našlápnôty. Přišti nedělô v Jesencô!

placená inzerce
kos18 nový mail

Březen 4, 2018 9:14 / Furtovnik

Od nás – A tož nám Kladecké kos uspěšně prolizá pubertó. Minôlé rok ôž dostal občankô a přišti nedělô 11. března oslavi parádni šestnástinê. To só krásny leta.

Gdo bê eště ani po tech letech nevěděl, co je to Kladecké kos, tož je to pochopitelně děcká zpěvácká sótěž. Ta začala před letama v Kladkách na ubytovně, pak se stěhovala do školni tělocvičnê, zpivalo se aji v sále Kladecké hospodê. Na moment se zastavila aji v konickym Žêvňákô, dalši ročnikê hostil kulturák v Jesencô. Posledni dva posledni ročnikê bêlê pod otevřenym nebem na kladeckym hřišťô a pro letošek se zas vraci do Jesenca.

Co to znamená? Kosi zpiváni potřebôje čim dál vic placô. Néni to totiž jenom nejaky prozpěvováni, jak na školni besidce. Sêlê si tadê měřijó v elitni kategórijê ôž hotovi zpěváci a mezê tema menšima se co rok objevôjó nepřehlidnôtelny talentê, kery bê to muhlê rozhodně negde dotahnót.

A tož ešlê si chcete zazpivat na profi-pódijô, kerymô bôde, jak je ve zvêkô, šéfovat moderátor Laďa ‚Sovjet‘ Rusu, nebo se rovnó pokôsêt Kladeckyho kosa ôrvat, tož na trénováni ôž moc časô néni. Sótěž je pro děcka do 15 let a zpivat se muže s podkladama, žêvym doprovodem nebo uplně bez doprovodô, jak to kemô pasôje.

Ešlê ste si eště nerezervovalê misto ve startovnim polô, tož nenechávéte nic na posledni chvilkô. Stači brnknót na telefón 603 759 777, gde vám zároveň povijó aji dalši podrobnostě. Takže přišti nedělô v Jesencô na Kladeckym kosovi, Furtovnik tam bôde takê!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy