placená inzerce
Déte nám vědět...

SAZKA TOUR: Závodnici, jak zmokly slipkê, ale frčelê přes Konicko ostošest!

placená inzerce
DSC_1093

Srpen 6, 2021 10:00 / Furtovnik

Z Přemek a Horniho Štěpánova – Sedmnást profesionálnich teamu a 167 závodniku se podlevá sópiskê postavilo ve štvrtek po ledňô na start prvni etapê letošniho SAZKA TOUR. Před sebó mělê 150 kilásku na cestě do Uničova.

Ê ledasjaké ortodoxni bicyglista bê si ve štvrtek rozmêslêl, ešlê si protentorkát nedat pauzô. Sychravy počasi přêpominalo spiš podzêmek, než začátek srpna. Ale závodnici si vêbrat nemuhlê, nezbévalo, než šlápnót do pedálu.

Jak ôž smê psalê, trasa z Prostijova do Uničova je v tymto etapovym závodě takřka neodmêslêtelná, objižďkê na cestě ale peloton ê s celym doprovodny konvojem poslalê inde, než minôly leta. A tož tentokrát závodnici misto na Laškov jelê přes Pěnčén, poprvni si takê vêzkóšelê táhlé stópák do Pohodli z Holôbic k Hrochovô. Premiérô mělê třeba ê v Hornim Štěpánově.

Dvě plánovany fotozastávkê smê stihlê, ê gdêž přejezd z Přemek na Horni Štěpánov bêl dosť na knop, abêhmê to stihlê před ôzavřenim traťovyho usekô. Ê v takovym hnusnym čase se závodnikum dařêlo vesměs držet časové rozpis. A jenom pro zajimavosť, z Přemek na Štěpánov ôjelê přes Hlôchov, Zdětin a Pteni 27 kilásku a po tech hampézech to mělê sjety zhrôba za 40 minôt!

Mosimê ale řict, že kvulêvá počasi, v kerym se ê závodnici trochô přêobliklê, to nebêla tak pestrá podivaná, jak inši leta. Ale to k závoděni patři. Na fotkê se mrknite TOŤ.

nbsp;

Facebook0
  • DSC_1093

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy