placená inzerce
Déte nám vědět...

Sami smê zvědavi na tê divê. Vêbirat 7 divu Olomóckyho kraja mužete eště do Silvestra!

placená inzerce
7divu

Prosinec 29, 2016 9:35 / Furtovnik

Od nás – To furt bêlo časô dosť, ale fčêl ôž de z klôstyho do tenkyho. Anketa 7 divu Olomóckyho kraja se ôzavirá, posledni hlasê mužete posilat eště do konca rokô. Pak ôž je utrum.

Kulturni památkê, zajimavosti, nebo aji přirodni raritê. To fšecko se objevôje mezê nominantama na titul ‚Div Olomóckyho kraja’. Hlasováni v anketě 7 divu Olomóckyho kraja se rozběhlo v řijnô a fčêl se bléži pomalô termin ôzavřeni. Redakca Furtovnika, jako jednyho z mediálnich partneru, ôž pochopitelně svoje hlasê takê poslala…

Negdo je patriot, chtěl bê prosadit kandidáta ze svyho okoli, negdo se to pro změnô snaži zhlidnót objektivně a hledá, co bê mô tak névic padlo do oka. Konec koncu – na nominovany potenciálni divê se mužete podivat TOŤ, připadně sledovat fejzbuk.

Přesné popis systémô hlasováni si mužete přečist TOŤ. Obecně je ale potřeba řict, že hlasováni je dvojstôpňovy, což znamená, že nestači na stránce jenom kliknót na svyho favorita. Svuj hlas eště mosite potvrdit ve zprávě, keró dostanete mailem. Je teda možny, že nekery hlasê tak přêšlê vniveč, protože zvostalê viset na pul cestě. Eště je to ale fšecko možny napravit. Celá operaca aji s potvrzenim vám zabere sotva 10 fteřên, a to ôž se mosite pořádně córat.

A tož do teho, nenecháte přece vêhrát neco, co třeba podle vás nestoji ani za řeč!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy