placená inzerce
Déte nám vědět...

ROSKA se pro letošek stěhôje pod Černó věž. Gdo přêjede do Drahanovic podpořêt pacientê s roztróšenó sklerózó?

placená inzerce
pryor

Srpen 31, 2021 11:11 / Furtovnik

Od nás – Určitě bê šlo spočitat, kolêkáté že je to ročnik. Néspiš sedmé nebo tak nejak. Ale přêznámê se, že to přesně nevimê, ê gdêž smê jich s organizátorama ôž takê nemálo zažêlê. Néni asi duležêty kolêkrát, ale že znovô…

Letošni RoskaFest má na plagátě srdičko na dlani. Bez něho bê totiž partija kolem kapelê PRYOR a Peťê Jiřičkovyho nedělala to, co dělá. Benefica pro Honzika, ParcifalFest, Dobré fest a ôž zmiňované RoskaFest. Za jeho pořádni dokonca po záslôze dostal loňské rok Peťa Jiřičku Cenô Ď za Olomócké kraj. Na tô ho nominovala Organizace Roska Olomouc.z.p.s -pacientů z Roztroušenou sklerózou mozkomíšní, keré je každoročni vytěžek z RoskaFestô věnované…

Ale zpátky k věcê. V poslednich letech je ROSKA putovni fesťáček. Každé ročnik je organizované inde, a né jenom na Olomóckô. Před časem dokonca zabrósêl do Městečka Trnávka na Moravskotřebovskô. Letos só na forhontě Drahanovice.

Pod Černó věžó od sobotniho odpoledňa až do noce zahrajó proflákly kapelê Calibos, Pryor, čê Via Paběda. Mosêlê smê se ale Peťô poptat, na dalši dva ansámblê. A tož vězte, že kapela Luna je z Lôtina, kerá hraje svoje songê a finálni DRUM N BELL bôde bôbenická show Peťkê Jiřičkové a Tondê Zapletala.

Kapelê bôdó hrát ve sledô, jak je na plagátě, a tož zbévá se jenom spakovat, v sobotô vêrazêt do Drahanovic a krom inšiho ê pomuct dobré věcê.

roska

Facebook0
  • pryor

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy