placená inzerce
Déte nám vědět...

Roba se chtěla ôdělat mladši. Ale kvulêvá šamstrovi to nebêlo!

placená inzerce
alkoholtestr

Březen 15, 2023 8:46 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Gdo bê nechtěl omládnót? Mět dnešni rozôm, ale inši leta? Je to přêrozeně akademická otázka, protože na to nésó žádny patákê ani vêchêtany aparátê.

Ovšem k cestě za omládnótim só ê inši metodê. V ponděli o pul jedenásté večir zaregistrovala dálnični hlidka z Kocórovca Citróna, keté sjel ô Olmika z dálnice na benzinkô. Néspiš se jim neco na tym nepozdávalo, a tož fáro šlê omrknót. Přê tem zjistilê, že má ôž dva a pul rokô prošló technickó.

Počkalê si teda na ženô za volantem. Ta předložêla papirê k autô, ale s létosťó konstatovala, že vic nemuže slóžêt, protože nemá ô sebe žádné osobni doklad. K identifikacê nahlásêla udaje své o třê leta mladši ségrê. Dlóho s tym ale nevêdržela. Gdêž to hlidkaři zadalê do kompjútrô, vêskočêla jim na fotce uplně inši baba. Osmadvacetiletá šoférka sice napřeď zapirala a stála si za svym, nakonec ale kápla božskó.

K balamuceni óředni osobê měla ale svuj objektivni duvod. Jak se takê zjistilo, dotyčná disponovala hneď třema zákazama řizeni, z čehož ten nédelši měl vêpršet až v rokô 2031. A navic, gdêž ji dalê déchnót, ôkázalo to 0,5 promila. Nô má teho na trikô dosť, celkově muže vêfásnót až 2 leta natvrdo!

Obrázek je jenom ilustračni.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy