placená inzerce
Déte nám vědět...

Retro néni retro, retro žêje! Sôkdol si žêl svuj Discopřiběh!

placená inzerce
retro titulka

Leden 14, 2019 8:00 / Furtovnik

Ze Sôkdola, teho ô Prostijova – O tym, že v Sôkdole bôdó mět páté retrovečir, smê se vám opakovaně zmiňovalê. Tož vám to nemosimê meldovat furt dokola. Spiš bê vás asi zajimalo, jaky to tam doopravdickê bêlo.

Abêchmê vám pravdô řeklê, to bêchmê takê rádi vědělê. Ale aji tak vám o tym neco napišem. Ale teď bôdemê mlovit vážně. Retrovečir smê nechalê tem mladšim, resp. aji našim mladém, abê sami zažêlê takê trochô teho, co frčelo, dež rodiči bêlê v jejich letech.

Letošni Retrovečir měl téma Discopřiběch, a tož to asi každyho trkne, co to znamená. Mladé Hrušinské s patkó až po nos, rozevláty děvčata a disco šlágřê Michala Davidovyho. Bêlo teda potřeba proluftovat trochô harmarê  a vêlovit z nich pokladê, v keréch se dá dneska jit akorát tak na maškarni.

Nekemô se povedlo to trefit rovnó do osmdesátek, naopak zvoňákê přêpomnělê aji módô o trošičkô starši. A tož aspoň podle fotek je vidět, že to návštěvnici neodfláklê a dalê si na připravách záležet. Proto asi pro odbornó komisô nebêlo jednodôchy zvolet outfit večera.

Jaky to teda v tym Sôkdole bêlo? Pár fotek nám poslala Terezka Kótná a Pepa Burgétu, za což jim děkôjem. TOŤ mrknite, a nasajte atmoškô, keré stopro rozpômpovala aji travesti show Dušica Mary a Jennifer mega.  Nemužemê určitě opomenót to, že cely to zpônktoval, večirem provázel a je dôšó akce Láďa Sovjet Rusu, kerymô tymto patři velké dik!

Facebook0
  • retro titulka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy