placená inzerce
Déte nám vědět...

Pude Simona Salátova skôtečně donaha? Mužete to zjistit třeba ê s volňáskama od nás!

placená inzerce
simona

Září 5, 2023 9:22 / Furtovnik

Od nás – Pravda, od děleni bévalyho Československa ôž nejaké ten rok ôtekl. Takže ê gdêž většinó slovenšťêně eště bez problému rozômimê, nemémê ôž takové přehled o tym, gdo je gdo, co na Slovenskô frči. O to vic duvodu zajit na Simonô Salátovô.

Pořadê ‚na stojáka‘ nésó populárni jenom ô nás. Svoje hvězdê v této disciplině přêrozeně maji aji inde ve světě, tym pádem takê na Slovenskô. Jedna z nich je takê sympatická Slovenka Simona Salátová. Negde je dokonca označovaná za néznámňéši slovenskó stand-up komičkô.

Ve svym šou DONAHA se odhalôje né fyzickê, ale svěřôje se ze svéma traumatam z dětstvi, kery ovšem překlápi do vtipné podobê. Ê gdêž to na tym, co prožêla, nic neměni. DONAHA se Simona odhali aji v Prostijově 5. řijna v Kaskô.

A to bêhmê nebêlê ani mê, abêhmê vám nenabidlê možnosť na toto vêstópeni vêhrát volňáskê. Ale, jak dêcky, zadarmo to nebôde! Gdêž ôž smê ô té slovenské divê, tož si vás ze slovenčênê trochô vêzkóšimê. Přijmeni Salátová uplně tak slovenskê nevêznivá. Mê bêhmê ale chtělê vědět, jak Slováci salátô řikaji, teda jak se řekne slovenskê salát. Odpovědi nám posiléte do pulnocê utery 12. záři na adresô furtovnik@gmail.com.

Pokaváď bê si to negdo chtěl posichrovat rovnó nebo se vêpravit na Simonô Salátovô s celó famêlêjó, tož si listkê muže pořidit rovnó TOŤ.

simona_salatova_prostějov

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy