placená inzerce
Déte nám vědět...

Ptenská škola je třeti nélepši ve sportováni

placená inzerce
Ptení

Červen 24, 2015 9:55 / Furtovnik

Od nás – Na koncô května smê se bêlê podivat ve Pteni, protože tam za děckama přêjel potrénovat olympijské sjezdař Ondra Banku. Bêlo to v rámci projektô Česko sportôje. Tato sótěž je fčêlka, teda pro letošek, ô konca.

Jak se ôkázalo, nésó na tym ptensky děcka vubec špatně. Dostalê se mezê patnást nélepšich škol v celé naši republice a ve své kategóriji 101 – 200 žáku vêbojovalê bronz. To jim mimo jiny vêneslo vyhrô 20 tisicu na sportovni vêbaveni.

Ptalê smê se garantkê projektô a zároveň tělocvikářkê Markétê Kohótové, jak se k temô děcka postavilê. Pré se snaď aji diky temô zvêšôje zájem o sportovni króžkê, kulê kerém só děcka ochotny dojiždět aji do Prostijova. Do sebe šlê aji lenoši, ti pré překvapilê, dêž začalê zlepšovat svoje vykonê.

Že bê se dal negdo rovnó na sjezdovy lyžováni po vzorô Ondrê Bankovyho se řict nedá a nedá se to ani moc očekávat vzhledem k terénnim podminkám kolem Pteni. Spiš si děcka odneslê nejaky ponaôčeni a začalê se vic zajimat o cvikê na zpevněni těla a správnó koordinacô, kery jim Ondra předvedl. Tagže tam nejel jenom tak pro nic za nic.

Ešlê se Pteňáci přêhlásijó do projektô aji přišti rok, je zatim otevřeny. Pokuď ho zase vêhlásijó, tak bê do teho zase rádi šlê a maji aji plán, co bê bêlo potřeba ôdělat, abê připadně aji vêhrálê. Bôdó mosêt potvrdit svojô aktivitô a eště vic se zaměřêt na kreativitô, protože věčinó rozhodôje doplňkové ukol. A přêrozeně se jich bôde mosêt zapojit co névic.

Jak naložijó s vyhró, to eště rozmêšleny nemaji, ale vzhledem k temô, že je ôrčená na sportovni vêbaveni, je učel jasné.

Facebook0
  • Ptení

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy