placená inzerce
Déte nám vědět...

Prvni letni deň se na sêlnicách moc nevêvedl, záchranka hlási 8 zraněnéch

placená inzerce
lipina

Červen 22, 2018 10:13 / Furtovnik

Od Zdravotnické záchranné slôžbê – Prvni letni deň, teda 21. červen, je veskrze pozitivni věc. Ovšemže ten letošni se z jistyho pohledô moc nevêvedl. Tentokrát přênášimê statistikô z pohledô záchrankê.

Během včeréška předháněla jedna špatná zpráva ze sêlnic v Olomóckym krajô drôhó. Ať ôž to bêlê polêcejni informace nebo zprávê od hasiču. Svuj sóhrn přêdala aji Zdravotnická záchranná slôžba (ZZS). Moc vesely čteni to néni.

Záchranka přêjala během dňa oproti jiném nesrovnatelně věči počet hlášeni o dopravnich nehodách. Prvni bêla v Mostkově, tam přê střetô dvóch náklaďáku ošetřovalê dva zraněny. Dalši dva karambólê bêl hlášeny ze Šômperka a Prostijova, v obóch připadech po jednym zraněnym. Na dálnicê D35 se pak srazêl náklaďák s osobákem, což odneslê zraněnim dalši tři lêdi.

Ve dvóch připadech asistoval takê záchranářské vrtulnik. Po prvotni neodkladné péčê bêlê fšeci zraněni odtransportovani do zdravotnickéch zařizeni.

Bohužel, prvni letni deň si přêpsal aji jeden smrťák. Ten se stal na Štemberskô (Šternbersko). Podle zprávê od hasiču se za Lipinó směrem na Horni Loděnicô čelně srazêl motorkář, keré přejel do protisměrô, s klaďákem plnym dřeva. Po nárazô zustal zakléněné pod náklaďákem a navic mašina začla hořet, od ni pak chêtl aji náklaďák a částečně pak takê naloženy dřevo. Podle záchrankê ôtrpěl jeden z učastniku zraněni neslôčêtelny s žêvotem. Z polêcejnich zpráv pak vêplévá, že nepřežêl ten motorkář.

Fotkô z mista tragické nehodê mámê od hasiču.

Facebook0
  • lipina

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy