placená inzerce
Déte nám vědět...

Prvni děkanátni ples věnoval konické Sarkander Srdičkô!

placená inzerce
DSC_0126

Únor 24, 2019 10:41 / Furtovnik

Ze Pteni – Plesová sezóna de do finále, aspoň podlevá zvêklosti, gdê po pochováni basê bê měl přêjit předvelêkonočni pust. Poslednim plesovym vikendem bê tym pádem měl bêt ten přišti. Spolek Sarkander a animátoři děkanátô Konica nás tôto sobotô pozvalê na svuj ples do ptenské sokolovnê.

Děkanátni ples mládeže konickyho děkanátô měl svojô premiérô. A organizátoři v něm spojilê přijemny s ôžêtečnym. Vytěžkem z plesô se totiž rozhodlê podpořêt Mateřsky centrum Srdičko v Konicê.

Na ptensky děkanátni plesáni nás ôpozornila koordinátorka MC Srdičko Jana Procházkova. Jak nám prozradila, o plesô pro Srdičko sami ôvažovalê, ale ‚mlaďoši‘ pré překvapilê a moc si teho v mateřskym centrô považôjó.

S foťákem smê do Pteni na I. děkanátni ples mládeže konickyho děkanátô na chvilkô zaskočêlê. Jenom tak mimochodem, uplně prvni tak zas uplně nebêl, spósta rodiču sóčasnéch organizátoru dělala ôž negdê před štvrtstoletim děkanátni plesê v Ohrozêmi. Jaky to bêlo letos ve Pteni se mužete mrknót TOŤ, pod článkem si pak zhlidnite aji nejaky žêvy obrázkê.

Facebook0
  • DSC_0126

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy