placená inzerce
Déte nám vědět...

PROTHEUS a KOMUNÁL: V Prostijově bôde hašišárna. Chcete volňáskê?

placená inzerce
Protheus výřez

Únor 22, 2024 8:59 / Furtovnik

Od nás – Ôž ste nebêlê drahné čas nigde zapařêt a máte absťák? Máte v krvi řádné bigboš a né nejaký ôhlazeny juchandê? Pak ste toť dobře. Protože na forhontě je Sex, pivo a rock’n'roll!

Právě tak se menôje společny turné kapelê Komunál a zpěváka, keré si řiká Protheus. V této sestavě dorazijó 16. března aji do Prostijova. A tož pokaváď máte chôť na pořádné nářez, ôděléte si na ten večir volno…

Rock-metalová kapela Komunál z Chlumce nad Cidlinó hraje ôž vic, jak třê dekádê. Vznikla v rokô 1992 jako Komunálni odpad. Zhrôba před 15 letama si prošla bolestnó proměnó, z keré vzešil dnešni Komunál. Na kontě má za tê leta ôž 15 CéDéček.

A co Protheus? Gdo bê trochô tápal, pak stači zminit metalovó kapelô Dymytry a jejich charakteristicky maskê. Pod jednó z nich, Protheem, se leta skovával zpěvák Jan Macků. Ten si od rokô 2019 začal dělat aji svoje a na podzêm 2023 bêl oznámené trvalé odchod od Dymytru. Co bê asi málogdo do něho řekl, je lesnim inženyrem a na Fakultě lesnické a dřevařské České zemědělské univerzitê takê ôči.

Slêbovalê smê aji tê lôpenê. Protože na společnym konzertě bôdó hrát dva ansámblê, bôdó aji dvě otázkê, abê negdo neřekl! Ale žádné strach, néni to nic zákeřnyho. Stači, gdêž nám napišet, jak se puvodně menovala kapela Komunál a jaky civilni méno má Protheus. A to fšecko pošlete na adresô furtovnik@gmail.com do ‚přestupnyho‘ štvrtkô 29. unora. Takže bigbošô zdar a metalô zvlášť!

Ti, co nechcó spolihat na vrtkavy štěsti, mužó si listkê rovnó posichrovat TOŤ

prothesus_prostějov_A3.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy