placená inzerce
Déte nám vědět...

Prostijovské blešák tentokrát klapl, bêlê smê se tam mrknót

placená inzerce
dsc_0041

Říjen 30, 2016 8:07 / Furtovnik

Z Prostijova – Na jaře bêlo Sběratelsky zetkáni na posledni chvilô kvulê malymô zájmô vêstavovatelu odpiskany. A tož organizátoři – Červeny baretê – bêlê v očekáváni, jak to dopadne tentokrát. Bêlo to totiž buď a nebo… 

Řikal nám totiž Michal ‚Môšák‘ Môchu, že pokaváď bê to aji tentokrát mělo dopadnót, jak na jaře, tož bê to ôž pro přiště zapakovalê. Naštěsti se fšecko v dobry obrátilo. Bêlê smê se v Kaskô podivat v sobotô po ránô a zaplněné vestibul svěčêl o tym, že prostijovské blešák v propadlêšťô dějin nekonči.

Toto bêlo ôž páty, prvni štêrê bêlê v přednáškovym sále prostijovskyho národa. Podle Môšáka má novy misto vyhodô v tym, že se nemosi nigde běhat po schodech. Nekeři sběrateli sice svuj ‚krámek‘ sklapnó do kufirka, jini ale maji věcê rozměrňéši a těžši, tož nésó schodové disciplině moc nakloněni. Přistupňéši je to aji pro lêdi, keři to maji vic ‚na raně’.

Sami tem fšeckém drôhum zběratelstvi moc nerozômime, a tož než nejaky zasvěceny komentáře vám mužem nabidnót hromadô fotek, na tê se mužete mrknót TOŤ, a obrázek si mužete ôdělat sami.

Facebook0
  • dsc_0041

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy