placená inzerce
Déte nám vědět...

Proč tam lezó? Co tam shánijó? To se jeden divi. Otôžêlci zas polezó do vodê, pré vitat jaro :-) !

placená inzerce
IMG-20230321-WA0002

Březen 22, 2023 19:23 / Furtovnik

Od nás, s napojenim na infokanál Gábině Ježkové – Normálni smrtelnik né, že proto nemá pochopeni, ale sám bê to nedělal. Lizt do vodê, kerá nemá aspoň 25 Celsiu, v lepšim připadě je praktickê zločên proti lêdskosti :-) .

Jak nám napsala Gábina Ježkova z DZP Haná Prostijov (oddil dálkovyho a zêmniho plaváni), prostijovšti otôžêlci se néspiš potřebôjó ošplóchnót, a tož si vêmêslêlê vitáni jara na piskovně v Zářiči. Pro neznaly – je to kósek od Chropyně. Ale zas né, že bê to bêl okamžité nápad. Pár ročniku to ôž má za sebó.

Ale nebôdó se tam šplóchat jenom tak pro nic za nic. Bôde to 27. dil seriálô Českyho pohárô v zêmnim plaváni. Mámê sice ôž jaro, ani tepltotê nenasvědčôjó temô, že se plavci bôdó prodirat vodni hladinó, jak ledoborci, ale rôkô na srdce: Gdo z vás bê tam vlezl?

V Zářiči se čeká kole 170 otôžêlcu z celé republikê a bôde se plavat na dištancich 100 – 1000 metru. Do vodê se vnořijó takê skôtečni fořti v oborô. Vic se dočtete v tiskové zprávě od Gábčê Ježkové.

Jaro se nezadržitelně hlásí ke slovu, prostějovským otužilcům vrcholí plavecká sezóna

 

V sérii 27. celorepublikových závodů se plavci DZP Haná Prostějov  z.s.,  pořadatelsky chystají,  již na 26. závod „Otužilecké vítání jara na Hané“.

 Soutěž je pořádaná v čistých vodách Pískovny u Zářicí  01. 04. 2023. Přesně v poledne odstartuje přibližně 170 otužilců z celé ČR své tratě a to od 100 -  1000 metů.

Hanáci se po celou dobu sezóny 22/23 drží na 3. místě v soutěži  o  Český pohár zimního plavání, za početně největšími oddíly Prahy a Brna. Podrobnosti k jednotlivým soutěžím i jednotlivcům, najdete na www.zimni-plavani.info .

Přesto bychom chtěli připomenout největší úspěchy našich plavkyň a plavců.

Stříbrné umístění v Duatlonu  MČR prsa Praha + MČR volný způsob Brno, Aleny Učňové kategorie Master A a Andreje Dzuby kategorie Master E.

Bronzovou  medaili  vyplavala  Helena Marková v kategorii master C na MČR prsa v Praze.

Velkým úspěchem je taktéž 2x  zdolaná Ledová míle (1650 m ve vodě pod 5°C) zvládnutá  naší  plavkyní Veronikou Horáčkovou.

Všechny příznivce a sympatizanty tohoto zdravého životního stylu, srdečně zveme na námi pořádaný  sobotní  závod do Zářičí, kde si na trati 100 m můžete po včasné registraci vyzkoušet  zimní  vodu ☺.

 

 Za DZP Haná Prostějov,  z.s.

https://www.facebook.com/dzphanaprotejov

Gabriela Ježková

IMG-20230321-WA0002

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy