placená inzerce
Déte nám vědět...

Pro letošek se s vama lóčimê, ozvem se vám až přišti rok!

placená inzerce
ohňostroj

Prosinec 31, 2019 9:33 / Furtovnik

Od nás – Je to smôtny, gdêž přênde na lóčeni. Ale co se dá dělat. Bêlê smê celé rok s vama rádi, ale přêšil čas, gdê si mosimê do přištiho rokô dat pauzô. Věřte, nedělámê to rádi, ale nedá se svitit!

Co, zatrnôlo vám aspoň troškô? Nebo se našil mezê vama škodolibec, keré si řekl KONEČNĚ? V tym připadě má smulô. Protože je sice fakt, že nám nezbévá nic jinšiho, než se pro letošek s vama rozlóčêt, vzhledem k temô, že je Silvestra. Ale hneď po Novym rokô nás toť máte zas!

Tak nejak to leti čim dál rychléš, jak je to dlóho, co smê před 20 letama tento deň v rokô 1999 s hruzó čekalê, ešlê fakt přênde ten technologické konec světa, protože počitače neznalê rok 2000. Hromada lêdi mělê spakovany KáPéZetkê a pár roli hajzlpapirô, gdêbê se z teho náhodó posralê. Ešlê ho tentkrát potřebovalê, to nemužem zodpovědně řict, ale faktem je, že na Nové rok 2000 ráno se zjistilo, že kromě letopočtô se zas tak nic vyznamnyho nezměnilo. Kromě teho, jak to bévá, že nám neco zdražêlê, zvéšêlê daně a takovy tê věcê, co k začátkô rokô patřijó.

Před nama je teda Nové rok 2020 a věřmê, že sténak, jak před 20 letama, se nic zásadniho nestane. Mê vám do tech dalšich 365 dni přijemê fšecko krásny a nékrásňéši, tož si to neposerte. Je to ôž jenom na vás. A s nejakéma novoročnima předcevzetima to nepřeháňéte. Stači, gdêž ôděláte fšecko pro to, abêste se ve zdravi dožêlê aji teho Silvestra přištiho, připadně eště hodně dalšich.

Váš Furtovnik – Helenka a Miloš.

Facebook0
  • ohňostroj

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy